Uz dobru volju mnogih Lukšićana dovršena je obnova stropa u crkvi Gospe od Dračina. U obnovu je uloženo mnogo vremena i truda, no ulog se i te kako isplatio. Naime, na novom stropu urezana su četiri biblijski simbolična slova: I.N.R.I. (Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum – Isus Nazarećanin Kralj Židovski). Upravo je ta četiri slova Poncije Pilat dao ispisati na križ na kojem je razapet Isus Krist.
Isus je mučen i žrtvovan radi našega spasenja. U znak vjere i naše beskrajne zahvalnosti i ljubavi, dovijeka ga moramo hvaliti i slaviti stoga su slova na novom stropu crkve na Dračinama jedan mali simbol naše ljubavi prema njemu.

Obnova stropa ne bi bila moguće bez mnogih donacija te se ovim putem zahvaljujemo svima koji su svojim sredstvima nesebično pomogli!